Dlaczego jedni osiągają fenomenalny sukces a innym się to nie udaje?

autorem artykułu jest Daniel Janik

Wyobraź sobie, że większość milionerów w Ameryce (zresztą na całym świecie) doszła do bogactwa własną pracą, często musieli zaczynać od zera... Na swojej drodze do sukcesu często popełniali błędy, tracili swoje majątki, a jakimś dziwnym trafem w końcu osiągali swój upragniony cel. Czy coś Cię w tym nie zastanawia? Czy naprawdę ci, którzy odniosą sukces muszą być wyjątkowi, lepsi? Otóż NIE!
Wielu z nas wierzy, że sukces odnoszą ludzi chciwi, którzy potrafią po trupach osiągać swoje cele, że bogaci to oszuści i wyzyskiwacze itd. Owszem znajdziemy pośród nich takich... ale tak samo znajdziemy takich ludzi pośród biednych. Pieniądze tylko uwypuklają cechy człowieka - jeśli ktoś jest hojny to pieniądze uczynią go bardziej hojnym, ale jeśli ktoś jest skąpcem, to nawet jak będzie miał wielki majątek, to nadal będzie skąpy (tylko, że jeszcze bardziej).
A więc sukces nie zależy od szczęścia, uśmiechu losu, tego że ktoś jest "lepszy", myślę, że teraz już sięze mną zgodzisz?
Od czego więc zależy? Od zrozumienia i stosowania w życiu odwiecznych, naturalnych praw! Są to prawa, które stosowane były (i nadal są) przez ludzi sukcesu od początku. Niezalęznie od tego, czy ktoś stosuje je świadomie czy nie - one zawsze działają! Dlatego warto, by każdy z nas wykorzystał ja na własną korzyść, prawda? :-)
Jedni powiedzą, że mają one charakter religijny... No cóż, i tak i nie...
Każda religia przecież przedstawia swoją filozofię życia (tak na marginesie, to wszystki są w gruncie rzeczy podobne) a więc nieodłącznie religia łączy się i oddziałuje na życie ludzi w większym bądź mniejszym stopniu.
Jednak nie trzeba być wierzącym, by te prawa działały! Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by uwierzyć, że... te prawa naprawdę działają. I zastosować je.
Większość z nas wielokrotnie spotkała sięz tymi prawami, jednak nie zastanawiała się wiele nad ich prawdziwością i przez to nie stosowała ich w zyciu. Dla innych są one "zbyt proste, by były prawdziwe", ale przecież Ty wiesz, że w prostocie kryje się wielkość, prawda?
A więc zapisz się teraz na całkowicie darmowy newsletter pt. "Odwieczne prawa sukcesu" (po lewes stronie) i odkryj w sobie moc. Obudź w sobie olbrzyma! Wiem, że potrafisz! Każdy potrafi!
W razie potrzeby skontaktuj się ze mną.

--
Sięgaj wyżej
Własny e-biznes - rzeczywistość dla każdego

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Kontakty

Łukasz Tomaszek

l.tomaszek@interia.eu

gg: 3533461

Wyszukiwanie

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode