Świat Kamila C. #1

Pierwszy pilotażowy odcinek naszego programu. Zdajemy relacje z naszego pobytu na konferencjach Myśleć Jak Milionerzy. Prezentujemy fragmenty prezentacji oraz opinie uczestników konferencji. W drugiej części zaglądamy na Przystanek Woodstock, a dokładniej do Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie długo rozmawialiśmy ze Zbyszkiem Hołdysem oraz Staszkiem Soyką na temat sukcesu i motywowania ludzi do działania. Nie zabrakło też tematów pośrednich. W Rabce, gdzie nasza ekipa wybrała się na krótki odpoczynek po organizacji pierwszych dwóchkonfernecji MJM, odwiedziliśmy zlot parowozów i także tam udało nam się porozmawiać z ciekawą osobą. Jest nią Ryszarda Lesczyńska, prezes Ogólnopolskiego Forum Rozwoju Kolejowych Szlaków Turystycznych. Zapraszamy do oglądania.

 

Świat Kamila C. #2

Drugi odcinek to kontynuacja niesamowitych rozmów z genialnymi postaciami. W tym odcinku podczas Akademii Sztuk Przepięknych spotkanie z Religią, a konkretniej o tym, jak Islam patrzy na sukces i bogactwo. Zajrzymy także na konferencję OKEBI, podczas której porozmawiamy z wieloma ciekawymi ludźmi, również z Piotrkiem Majewskim, organizatorem imprezy. Na koniec odwiedzimy Mariusza Szubę i jego szkolenie Podróż Bohatera. Niesamowicie wciągająca motywująca i dająca kopa impreza. Drugi odcinek jest niejako kontynuacją pierwszego. Od trzeciego następnego odcinka cały program drastycznie zmienia ramówkę. Ale o tym więcej przy wydaniu trzecim. Napewno się wam spodoba.

 

Świat Kamila C. #3

Trzeci odcinek to spora zmiana koncepcji programu. Nabraliśmy dużego doświadczenia w produkcji programu i działamy już nieco lepiej. W programie odwiedzimy konferencję organizowaną przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Kielcach oraz przeprowadzimy wywiad z genialnym przedsiębiorcą Edwardem Ley, któy w Koszalinie prowadzi swoje niezwykłe wydawnictwo.

Zobacz odcinek tutaj.

 

Świat Kamila C. #4

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode