Polityka prywatności

Przyrzekam, że Twój adres email jest całkowicie bezpieczny:

➔nigdy nie udostępnię, ani nie sprzedam Twojego adresu email

➔będę ze wszystkich sił chronił Twojej prywatności

 

Podstawowa zasada - "Sukces.webnode.com" nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników i subskrybentów.

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych biuletynów należących do "Sukces.webnode.com" wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Twoje imię służy tylko personalizacji wysyłanych do Ciebie e-maili. W każdej chwili istnieje możliwość skasowania swoich danych z listy mailingowej poprzez kliknięcie w odpowiedni link w e-mailu (lub kontakt z administratorem serwisu).
 

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści opisywanych publikacji, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych. Administrator nie bierze na siebie odpowiedzialności także za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

 

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu i nie prenumerować biuletynów elektronicznych należących do serwisu "Sukces.webnode.com".

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode