Jak sfinansować
zakup n
ieruchomości
z minimalnym lub zerowym
wkładem?

 

Stosując umiejętności opanowane na seminarium zaoszczędzisz, lub zarobisz od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy zł na każdej transakcji!

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz tutaj.

Więcej informacji na temat firmy FTS (Fesnak, Treningi, Szkolenia) znajdziesz tutaj.

Szkolenie BUSINESS MINDSET Umysł Przedsiębiorcy

Dowiedz się jak zyskać nowoczesne podejście do biznesu i automatycznie podnieść jakość swojego życia. Szkolenie “Business Mindset - Umysł Przedsiębiorcy” to szkolenie, po którym zaczniesz myśleć i działać jak człowiek niezależny finansowo, doświadczony w rozkręcaniu biznesów i zdeterminowany jak głodny wilk!

==> zobacz więcej

Magia Czytania

- Przekonasz sie, że błyskawiczne czytanie jest łatwe, przyjemne i proste.
- Wzbudzisz w sobie nieodpartą motywację do coraz szybszego uczenia się.
- Odkryjesz magię życia wypełnionego Twoim wszechstronnym rozwojem!

Jeśli chcesz polubić czytanie, chcesz czytać szybciej, z większą przyjemnością i efektywnością to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość - szkolenie Magia Czytania jest idealnym sposobem, aby to osiągnąć.

==> zobacz więcej

Myśleć Jak Milionerzy

Konferencja jest skierowana do ludzi, którzy nie chcą prowadzić przeciętnego życia, ale wykrzesać z niego tyle ile się da. Do ludzi niezadowolonych z życia, do ludzi, których nie bawi perspektywa 30 letniej pracy za grosze i jeszcze mniejszej emerytury. Do ludzi, którzy podświadomie czują, że nie są przeciętni i stać ich na więcej!

==> zobacz więcej

Finanse firmy

Jak skutecznie obniżać koszty i podatki, ustalać ceny i marże, tworzyć dźwignie finansowe podnoszące efektywność biznesu oraz zwiększać zyski Twojej firmy?

==> zobacz więcej

Podróż bohatera

Bez względu na to kim jesteś teraz, co masz i czym się zajmujesz - masz za sobą wiele porażek i sukcesów. "Podróż bohatera" to trening, który jest pierwszym krokiem do czegoś nowego. Istnieje coś takiego jak - motywacja - coś, co posiada każdy z nas. Jednak tylko nieliczni wiedzą jak z niej skorzystać.

==> zobacz więcej

Inżynieria Sprzedaży

Najskuteczniejsze narzędzia lingwistyki i behawioryki sprzedaży, używane przez najlepszych sprzedawców z całego Świata – nareszcie dostępne – również dla Ciebie!

==> zobacz więcej

Dochód z pasji

Rewolucyjny kurs osiągania niezależności finansowej autorstwa Sebastiana Schabowskiego. Dowiedz się, jak robiąc to, co się lubi - osiągnąć niezależność finansową w czasie krótszym niż rok. Ilość miejsc ograniczona.

==> zobacz więcej

Moje życie to moja firma - Mistrz zarządzania swoim życiem

Jak pozbyć się ograniczających Cię schematów myślenia i poprawić każdą ważną dziedzinę Twojego życia? Czy jeśli możemy być lepsi niż jesteśmy, to powinniśmy się zmienić? Oczywiście! Czytaj dalej, a przekonasz się, jak bardzo w tej przemianie pomoże Ci intensywne szkolenie motywacyjne Anety Styńskiej.

==> zobacz więcej

Szkolenie E-biznes w praktyce

Szkolenie przede wszystkim dla ludzi, którzy już rozpoczęli, bądź dopiero rozpoczynają budowanie swojej e-biznesowej kariery. Dla ludzi, którzy podobnie jak ja inwestując 300 zł dążą do stworzenia wielomilionowej firmy i wolności finansowej. Spotkanie jest także dla ludzi, którzy mają swoje biznesy w tzw. "starej gospodarce" i zamierzają stworzyć na swojej stronie internetowej coś więcej niż zwykłą wizytówkę. Szkolenie jest dla ludzi, którzy chcą posłuchać o doświadczeniach na jakie natrafił młody chłopak, budując swoją firmę w internecie.   

==> zobacz więcej

Kurs Skutecznego Działania

36,82% - dokładnie taka jest różnica między postrzeganiem świata etatowca i przedsiębiorcy. Wystarczy jedna zmiana mentalna i 3 godziny czasu miesięcznie, aby skuteczność Twojego Działania była o 36,82% większa. Wyobrażasz sobie już, co by było gdybyś dostał 36,82% podwyżki, albo wszystkie produkty by potaniały o 36,82% tańsze? A to tylko początek, dzięki Kursowi Skutecznego Działania odkryjesz jeszcze większe różnice, które dzielą świat biznesu od świata pracownika. 

==> zobacz więcej

Pure NLP III - Emocje i Czas

Był taki czas w Twoim życiu, kiedy było Ci absolutnie dobrze. Nie przeszkadzały spiętrzone myśli, obowiązki i zasady. Jeszcze nie wiedziałeś lub nie wiedziałaś czym jest stres albo niepewność… Pozytywne emocje mogą być podstawą życia każdego z nas. Mogą być podstawą każdej Twojej chwili.

==> zobacz więcej

Charyzma w biznesie

Charyzma w Biznesie to 3 dniowe szkolenie, po którym już każde wystąpienie przed grupą ludzi będzie dla Ciebie zabawą i przyjemnością, chociaż teraz może Ci się to wydawać zupełną abstrakcją. Poznasz tutaj genialne techniki, które zamienią Twoje stare, ograniczające wzorce zachowań w potężną siłę oddziaływania nawet na wielotysięczne tłumy. Ten trening zaprojektowany jest tak, byś w każdej sekundzie jego trwania czuł pełen spokój i bawił się dobrze.

==> zobacz więcej

Dogonić siebie - FIREWALKING

Jesteśmy na początku nowej ery: zrozumienia działania własnego umysłu i odkrywania swojego prawdziwego potencjału jako ludzie. Opowieści o sukcesach innych były dla większości ludzi pięknymi historiami poza zasięgiem. Teraz nadchodzi era sukcesu dla każdego.

==> zobacz więcej

Narodziny wojownika

To nie jest typowe szkolenie, to nie są warsztaty, to jest nowa jakość w imprezach związanych z rozwojem osobistym. Narodziny Wojownika to imprezy skonstruowane tak, aby w doborowym towarzystwie przedsiębiorczych ludzi oraz poprzez dobrą zabawę stawiać sobie wyzwania oraz skutecznie je pokonywać w duchu rozwoju osobistego.

==> zobacz więcej

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode