Zagraj w Cashflow

Na świecie jest już ponad 1300 klubów Cashflow! Również w Polsce, w większości dużych miast i w niektórych małych miejscowościach możesz zagrać w Cashflow! Listę polskich klubów znajdziesz poniżej.

Stworzyłem grę Cashflow, by uczyć innych i aby ci, którzy już zagrali kilka razy mogli uczyć następnych. Dziękuję wszystkim za to, że dzielą się z innymi tym, czego nauczył mnie bogaty ojciec.
Robert Kiyosaki

Więcej informacji na temat gry cashflow znajdziesz na stronie bogatego ojca >> tutaj.


BĘDZIN
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Jolanta Hepner Jolanta.Hepner@best.pl
  Tel: 501 071 448


BIAŁYSTOK
  Klub Cashflow przy I LO im. Adama Mickiewicza
  Magda Żmiejko cashflow.ilo@aol.pl


BIELSKO-BIAŁA
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100

  Klub "Rentier" www.cashflow.yoyo.pl
  ul.Komorowicka 7
  Tel: Krzysztof Czarnecki 788381322

  Klub Inwestora PONAD SZCZYTEM
  Józef Kajta 0 508 31 25 09
  Tel: Janusz Łowiński 0 509 72 22 66


BYDGOSZCZ
  Club CashFlow przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy
  Leszek Narloch leszek.narloch@wp.pl
  Tel: 0 512 346 733 gg: 7182468


CIESZYN
  Klub Cashflow w Cieszynie Magdalena i Krzysztof Koczuba
  m.koczuba@businessclub.com.pl
  Tel: 509834895, 695221562

  Klub Cashflow
  puls.teresa@wp.pl
  Tel: Teresa Pawłowska 0 604 454 706


CZĘSTOCHOWA
  C K C - Częstochowski Klub Cashflow
  Cafe Internet "Bunkier W" Al.NMP 35
  Tel: 604 146 284 Walczak Marcin ckc@interia.eu www.inwestcom.net

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Grzegorz Deja Grzegorz.Deja@best.pl
  Tel: 501 215 054


DĄBROWA GÓRNICZA
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Dawid Jaszczura Dawid.Jaszczura@best.pl 604 836 876
  Tel: Grzegorz Bitnierowski G.Bitnierowski@best.pl 506707520

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Grzegorz Bitnierowski M.Bitnierowski@best.pl 501865501


GDAŃSK
  Pomorski Klub Biznesu
  biuro@pomorskibiznes.pl
  Tel: Przemysław Lisek: 0 604 062 912


GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
  Pinta Consulting - Klub Cashflow
  www.pinta.pl
  Tel: Darek 0 602 139 010


GDYNIA
  Klub Cashflow
  Świętojańska 32/11
  Tel: Maja Gołębiewska 504 22 91 36 majagoes@wp.pl


GLIWICE
  CLUB CASHFLOW CENTRUM ROZWOJU FINANSOWEJ INTELIGENCJ
  ul. Daszyńskiego 5 piętro V
  Tel: Paweł Szuba 032/230 33 03 kom. 602 250 940

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Mirosław Sikora Miroslaw.Sikora@best.pl
  Tel: 696 894 408

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Bożena Pawlik Bozena.Pawlik@best.pl
  Tel: 601 874 184


GORLICE
  Klub Inwestora PONAD SZCZYTEM
  piotrek@ponadszczytem.org
  Tel: Piotr Czupik 501 976 339


GRYFICE
  Klub Cashflow
  Paweł Matuszczyk
  Tel:  0 606 633 399


IZBICA KUJAWSKA
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


JASTRZĘBIE ZDRÓJ
  Klub Cashflow
  Franciszek Łuczak
  Tel: 0 606 46 71 84


KATOWICE
  Klub Cashflow
  anna_filipowska@wp.pl
  Tel: Anna Filipowska 501 720 261

  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Grzegorz Deja Grzegorz.Deja@best.pl
  Tel: 501 215 054

  Katowice-Zarzecze
  bmconsulting@op.pl
  Tel: Bogusława Masny 502 050 916


KIELCE
  Świętokrzyska Grupa Cashflow ARKAD
  Wojciech Nalepa 880051588 lub tel. dom. 041 3443119


KOŁOBRZEG
  Klub Cashflow
  Józef Mielczarek 0 696 151 414

  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


KRAKÓW
   Dynamic Modern Cashflow Club
  Jarosław Cichoń cashflow.dynamic@gmail.com 502136203
  Tel: Jan Walerowski 790767235 Skype: jan.walerowski

  Cashflow Center Club
  center_club@wp.pl
  Tel: Patryk Prażuch 0 513 344 170

  KLUB - BIZNES CASHFLOW
  cashflow@w-a.pl
  Tel: Kazimierz Kwasek 0 602 33 85 55

  Klub Cashflow
  Grażyna Apanowicz grazyna.apanowicz@gmail.com 604501366
  Tel: Tomasz Szarek 503103600

  Klub Inwestora PONAD SZCZYTEM
  pawel@ponadszczytem.org
  Tel: Paweł Kajta 513 270 200

  CashflowKlub ALFA
  Świętokrzyska 12 pok 409 januszrozanka@wp.pl
  Tel: Janusz Różanka 692 419 725


KWIDZYN
  Klub Cashflow
  Broniewskiego 2/49
  Tel: Małgorzata Cesarz 503 466 003


LONDYN
  Klub Cashflow
  ENFILED mikgol26@yahoo.co.uk
  Tel: Michal Golebiowski 07955198210

  Cashflow Club w Londynie
  Robert Biegala box4robert@yahoo.co.uk


LUBLIN
  Klub Cashflow Świdnik
  Irena Mierzicka irena_m@onet.eu
  Tel: 501024386

  Klub Cashflow
  bordzi_tomek@poczta.onet.pl (609727469)
  Tel: przemyslaw.cegielka@gmail.com (694273259), k.kowalczyk@vp.pl


ŁÓDŹ
  CASH FLOW o klubie
  dorotapiwowarska@poczta.onet.pl
  Tel: Dorota Piwowarska 607 072 369


MIELEC
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


MIKOŁÓW
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Dariusz Bednarski Dariusz.Bednarski@best.pl
  Tel: 605 909 604


OŚWIĘCIM
  FanClub Oświęcim
  Wiesław Szymeczko 602 689 703


PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  Klub Cashflow
  ul. Narutowicza 4
  Tel: Stanisław Bińkiewicz 0 606 11 94 28 lub 0 44 646 97 19


POZNAŃ
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100

  Klub Cash Flow Krystyna i Józef Łukaszczyk
  os. Stefana Batorego 27D
  Tel: 061 8241162 , 602790530 , 502 381582 lukaszczyk@pro.onet.pl

  Klub Cashflow
  Piotr Dobroń 0 508 182 303


PRZYBĘDZA /K. ŻYWCA
  Klub Cashflow
  Gołowska 836 bmconsulting@op.pl
  Tel: Bogusława Masny 502 050 916


PSZCZYNA
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100

  Klub Cashflow
  Piastowska 8 - D.H. PIAST - IIp. m.cyran@novision.pl
  Tel: Michał Cyran 0 501 55 15 95 lub 0 695 55 15 95

 

RACIBÓRZ
  Klub Cashflow
  l.tomaszek@interia.eu
  Łukasz Tomaszek
   


RYBNIK
  Klub Cashflow PRO-INVEST
  cashflow@proklima.pl
  Tel: Maciej Skiba 501 080 284


RZESZÓW
  Klub Cashflow
  Targowa 3 lok. 2
  Tel: Ireneusz Klader 0 606 77 48 48

  Klub CashFlow przy Polskim Doradztwie Finansowym
  Piłsudskiego 17
  Tel: Anna Zimkowska 696-035-158 anna.zimkowska@pdf.com.pl


SOPOT
  Klub Cashflow
  Armii Krajowej 68/10
  Tel: Mariola i Marek Miedziewscy 0 602 77 72 02


SOSNOWIEC
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Grzegorz Bitnierowski G.Bitnierowski@best.pl 506707520
  Tel: Marek Bitnierowski M.Bitnierowski@best.pl 501 865 501


STRZELCE OPOLSKIE
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Dariusz Presz Dariusz.Presz@best.pl
  Tel: 664 705 772


SZCZECIN
  Klub Cashflow
  Czcibora 22/51
  Tel: Krzysztof Peśla 0 603 947 724 lub 0 91 421 37 99

  Klub Cashflow
  Maciej Kupś 0 509 312 995


TARNOWSKIE GÓRY
  CashflowKlub ALFA
  Hotel Olimpijski januszrozanka@wp.pl
  Tel: Janusz Różanka 692 419 725


TORUŃ
  Toruński Klub Cashflow www.klubcashflow.com
  ul. Tłoczka 2/9
  Tel: Paweł Szczepański 0 602 580 755

  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


TYCHY
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100

  Klub Inwestora PONAD SZCZYTEM
  tstrehlau@interia.eu
  Tel: Tomasz Strehlau 605 203 831

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Dariusz Bednarski Dariusz.Bednarski@best.pl 605909604
  Tel: Małgorzata Todor Malgorzata.Todor@best.pl 502 414 692

  Profit Center Piotr Waszak
  Doradztwo Finansowe i Marketing ul.Filaretów 21 IIIp.
  Tel: Piotr Waszak 518 080 089


WARSZAWA
  Klub Inwestora PONAD SZCZYTEM
  Paweł Kajta 513 270 200

  WARSZAWA-URSYNÓW
  strojewska@interia.pl
  Tel: Barbara Strojewska 503140978

  CashFlow Club Reaktywacja
  www.eirn.pl
  Tel: Sylwia Dąbrowska 22 3740797

  Klub Cashflow Forever
  http://www.goldenline.pl/grupa/cashflow-forever
  Tel: Michał Rolirad 0 691 398 266 romi9987@gmail.com

  KLUB INWESTYCYJNO-EDUKACYJNY $CASHFLOW$ Warszawa-Zachód
  Spotkania w każdy wtorek 18.00
  Tel: George Day 510-575-590

  Klub Cashflow 7:30 RANO Gramy co tydzień, zwykle we środę
  ul. Chłodna 15 (Pizzeria DaGrasso)
  Tel: Beata Suchodolska, b.suchodolska@gmail.com , 0 601 390 110

  Klub Bogactwa KRI
  Hubert Dąbrowski 668 602 660

  Klub CashFlow przy Polskim Doradztwie Finansowym
  Grzegorz Hofman 506 104 334
  Tel: Małgorzata Setkowicz 508 373 623


WODZISŁAW
  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


WROCŁAW
  Klub Cashflow
  wnim@pro.onet.pl
  Tel: Renata Drobik 0 793 519 609

  Klub Cashflow przy Klubie Warka
  ul. Włodkowica
  Tel: Magdalena Świątek 785218799 gg6922527 magda_oliwka@o2.pl

  Klub Sukcesu BEST.PL
  Adam Hepner Adam.Hepner@best.pl
  Tel: 509 093 095

  Business Club www.businessclub.com.pl
  sekretariat@businessclub.com.pl
  Tel: Joanna Jaworski 510077100


ZAWIERCIE
  Klub Sukcesu BEST.PL
  Grzegorz Deja Grzegorz.Deja@best.pl
  Tel: 501 215 054


ZIELONA GÓRA
  Klub Inwestorów
  Restauracja Jefferson's, ul. Niepodległości (budynek Teatru)
  Tel: Miłosz Mleczkowski 0 506 14 49 60


ŻORY
  Klub Cashflow
  m.koczuba@businessclub.com.pl
  Tel: Magdalena i Krzysztof Koczuba 509834895, 695221562

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode